A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Медвежеву­шківський ліцей Агрономічної сільської ради Вінницького району Вінницької області

Новини

Дата: від до Скинути

Ми – українці, наш дім –Україна!

Сьогодні Україна - це вільна та незалежна країна, яка має свої кордони, символи, традиції, мову та культуру. Учні 2 класу об'єднують усі області України у своїх обіймах. Оксана Миколаївна разом з маленькими патріотами провела цікаве заняття до Дня Соборності України, чим і завдячують своїм захисникам за таку можливість. Честь і слава нашим героям! Бажаємо усім мирного неба над українською землею, єдності, солідарності, взаємоповаги та якнайскорішої Перемоги!

16:19 22.01.2025

Парламентський онлайн-урок до Дня Соборності України

День Соборності України - це свято, яке єднає кожного українця і кожну українку в світі, і саме завдяки усім нам наша держава живе і житиме – єдина, соборна і неподільна! Тож, цього дня семикласники разом з класним керівником Світланою П'яскорською  скористалися унікальною можливістю взяти участь в парламентському онлайн-уроці від Освітнього центру Верховної Ради України до Дня Соборності України. Учні ознайомилися з незвіданими сторінками історії боротьби України за свою соборність та її набуття, а також взяли участь у дуже особливій святковій вікторині.

15:58 22.01.2025

Маскувальні сітки для фронту

У бібліотеці ліцею, щодня зранку до вечора небайдужі мешканці села, працівники та педагогічний колектив, учні ліцею, долучилися до плетіння маскувальних сіток для військових. Було сплетено 6 сіток та передано 2 сітки. Плетіння маскувальних сіток — це кропітка ручна робота. Проте ніхто не нарікає. Навпаки: люди радіють, що можуть допомогти захисникам, адже завдяки маскуванню вони зберігають свої життя і приховують від ворога те, що він не повинен побачити.

09:14 22.01.2025

Всесвітній день сніговика

Щороку 18 січня світ відзначає Всесвітній день сніговика! Така чудова ідея прийшла в голову німецькому колекціонеру Корнеліусу Гретцу, який ще будучи юнаком, почав збирати зображення сніговиків. У 2008 році він увійшов зі своєю колекцією в книгу рекордів Гіннеса! У нього більше трьох тисяч експонатів! І все це - Сніговики! Цю дату було обрано не випадково: цифра 18 нагадує форму сніговика, а цифра 1 символізує його палицю. За легендою сніговики – це янголи, а сніг – дар з неба, і наші улюблені зимові герої ніби здатні передати Богові прохання людей. Тому коли зі снігу ліпили маленького сніговика, йому шепотіли свої таємні бажання. І хоч цьогорічна зима не дуже тішить нас своїм білим сніжком, та варто лише докласти трішки зусиль і зможете створити цих водночас кумедних та милих героїв своїми руками. Саме так відзначили міжнародний день Сніговика учні 1 та 4 класів разом із класними керівниками Павловою Т.А. та Роздайбідою П.С. Цей день для дітлахів став не лише святковим, але й пізнавальним. 

18:57 20.01.2025

День сніговика

Неодмінним атрибутом кожної зими є сніговик. Його полюбляють ліпити діти та дорослі по всьому світу. В багатьох країнах 18 січня відзначають Всесвітній день сніговика. За християнською легендою сніговики – це янголи, а сніг – дар з неба, і наші улюблені зимові герої ніби здатні передати Богові прохання людей. Тому коли зі снігу ліпили маленького сніговика, йому шепотіли свої таємні бажання. І хоч цьогорічна зима не дуже тішить нас своїм білим сніжком, але третьокласники доклавши трішки зусиль змогли створити справжнього сніговика своїми руками. Також учні прослухали цікаву інформацію про цих зимових героїв, розгадували загадки, ребуси та активно рухалися під сучасні танцювальні хіти разом із «Сніговиком –танцюристом».

14:46 18.01.2025

Незламні кіборги

Сьогодні особливий день, коли ми вшановуємо пам’ять про наших героїв — «Кіборгів», які стали символом незламності українського народу. На захисті Донецького аеропорту стояли не лише воїни, але й медики та волонтери, які надавали допомогу та підтримували українських бійців. Тому в цей день учні 7 класу з класним керівником Світланою П'яскорською вшанували пам’ять усіх, хто боронив Україну в ті дні. Переглянули відео «Донецький аеропорт. Як це було» та створили інсталяцію "Свіча пам'яті".

18:20 16.01.2025

Веселий капелюшок

15 січня День капелюха або День головного убору. Цікаве заняття підготувала для своїх другокласників вчителька початкових класів Оксана Максименюк. Учні продемонстрували свої головні убори: панамки, бандани, капелюшки, бейсболи, хустинки. Діти відгадували казкових персонажів, що теж носять різноманітні головні убори, зіграли танцювальну гру «Зайвий капелюшок», і гру «Відгадай, що я за капелюшок?». А головне – запам’ятали, що головні убори дуже потрібні як взимку так і влітку, адже вони захищають від спеки, холоду, дощу та снігу.

19:43 15.01.2025

Педагогічне партнерство "Краще разом"

Нова українська школа працює на засадах педагогіки партнерства, в основі якої – спілкування, взаємодія та співпраця між учителем, учнями і батьками. На відкритому уроці з геометрії в 7 класі з теми "Трикутник та його елементи" учні, батьки та вчителька математики Світлана П'яскорська відчували себе рівноправними учасниками освітнього процесу, які об’єднані спільними цілями та прагненнями, зацікавленими однодумцями, відповідальними за результат. Спершу поринули у світ мистецтва та помилувались муралом, виконаним у стилі кубізму, на якому зображений знаний режисер з Буковини Іван Миколайчук. Потім проклали маршрут через Рейк'явік, Будапешт та Північний полюс, побудувавши трикутник. Вирішили проблему з нерівністю трикутника. Провівши дослідження, ознайомилися з новими елементами трикутника, трішки поSTEAMили разом з батьками, відчувши себе будівельниками. Саме такий формат взаємодії між учасниками освітнього процесу дав змогу якнайкраще розкрити потенціал кожного учня, сформувати його ініціативність і креативність, що є одним із ключових активів сучасного світу.

19:05 14.01.2025

Всеукраїнський етап математичного конкурсу "Кенгуру"

З 6 по 8 грудня 2024 року по всій країні проводився Всеукраїнський етап математичного конкурсу "КЕНГУРУ", з метою популяризації математичних ідей та підтримки талановитих дітей, розвитку їх інтелектуальних здібностей. Учні 2 (вчителька Оксана Максименюк), 3 (вчителька Інна Вдовичин), 5 і 6 (вчителька Світлана П'яскорська) класів прийняли активну участь в конкурсі. Маємо гарні результати: відмінний результат - Сало Соломія (2 клас), Косичук Артем, Правдюк Роман (5 клас), Коцур Максим, П'яскорська Вероніка (6 клас); добрий результат - Цимблюк Денис, Сало Софія, Мельник Андрій, Цурля Ванесса, Хлібний Матвій (2 клас), Мусієнко Ярослав, Метелиця Олександр, Саєнко Андрій, Зацерковний Богдан (3 клас), Павловська Софія, Цюпа Ігор (5 клас) Пишаємося нашими юними математиками та бажаємо їм великих успіхів і нових досягнень в світі математики! 

17:31 13.01.2025

Лайфхаки для вчителя НУШ "Від теорії до практики"

9 січня відбулось онлайн-засідання вчителів математики ЗЗСО Агрономічної ТГ. Практична спрямованість навчально-пізнавальної діяльності є однією з головних проблем сучасної школи. ЇЇ актуальність обумовлена оновленням змісту навчання, постановкою завдань формування у школярів прийомів самостійного набуття знань, пізнавальних інтересів, життєвих компетенцій, активної життєвої позиції. Тому актуальною є тема засідання "Лайфхаки для вчителя НУШ. Від теорії до практики". Керівник професійної спільноти Світлана П'яскорська зосередила увагу на важливості обраної теми. Наталія Войтун, заступниця директора з навчально-виховної роботи, вчителька математики Бохоницького ліцею, висвітлила питання роботи з обдарованими дітьми, зосередила увагу на викликах підготовки учнів до інтелектуальних турнірів, олімпіад, конкурсів. Сучасний заклад освіти потребує і прагне оновлення, особливо в умовах переходу до НУШ. Тому методичний діалог "Сучасні ресурси та підходи для викладання математики у 7 класі НУШ", який провели вчителі математики Агрономічненського ліцею Світлана Мостова та Ірина Спрут, став маршрутизатором дій педагога НУШ. Юлія Січкар, вчителька математики Бохоницького ліцею, продемонструвала різноманітні психологічні вправи та техніки їх застосування на уроках, адже впровадження психологічних хвилинок допоможе здобувачу освіти стати більш спокійним, врівноваженим, а також дасть змогу краще зрозуміти свої почуття. Сертифікація педагогічних працівників, з одного боку, спрямована на формування нової генерації вчителів — своєрідних «агентів змін», а з іншого — слугує одним з інструментів зовнішнього оцінювання й удосконалення якості освіти. Світлана П'яскорська, вчителька математики Медвежевушківського ліцею, яка успішно пройшла сертифікацію вчителів математики в 2024 році, ознайомила колег з особливостями процедури участі в сертифікації. У заході також взяла участь заступниця директора з навчально-виховної роботи, вчителька математики Ільківської гімназії Валентина Гук.

21:08 09.01.2025

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора