A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Медвежеву­шківський ліцей Агрономічної сільської ради Вінницького району Вінницької області

Новини

Дата: від до Скинути

Казкові фантазії на уроці мистецтва

Весна - це пора, коли все оживає, пробуджується, розквітає. Немає нічого прекраснішого і ніжнішого за квіти. Важко уявити українську дівчину, голову якої не заквітчував би віночок. І сьогодні, 14 березня, на уроці мистецтва вчителька початкових класів Інна Вдовичин разом зі своїми другокласниками поринули у світ незвичайної краси, де з кольорового паперу та картону виготовили український віночок. Також ознайомилися з народними традиціями, дізналися, які квіти вплітали та що символізувала кожна квіточка у віночку. Урок мистецтва був надзвичайно цікавим та захоплюючим. Ті 40 хвилин для учнів пролетіли за одну мить.

14:06 14.03.2024

Тиждень математики. Інтелектуалимо!

День третій. Інтелектуальний математичний батл - це можливість продемонструвати максимум кмітливості. Команди учнів 7 та 8 класів, під керівництвом вчительки математики Тетяни Підлубної, продемонстрували вміння працювати в команді, діяти швидко і нестандартно; проявили кмітливість, логічне мислення під час розшифрування анаграм, ребусів, розв’язування логічних задач. У запеклій боротьбі перемогу здобула команда учнів 8 класу "Квадрат".

20:04 13.03.2024

Урок-дослідження з української мови

Вчителька початкових класів Інна Вдовичин провела відкритий урок у 2 класі на тему « Виразне читання/слухання твору. Пряме й переносне значення слів. Запис слів під диктування». Урок української мови був проведений у формі уроку-дослідження, що зацікавило дітей та мотивувало активно працювати. На уроці були використані різноманітні види роботи, а саме: гра « Квест» (де учні дізналися хто першим винайшов велосипед), каліграфічна хвилинка, словниковий диктант, самостійна робота, гра «Проведи дослідження», різні види робіт із використанням цеглинок Lego «Відгадай», «Доповни речення», «Побудуй вежу», групова робота «Склади валізу». Учні відповідально поставилися до виконання всіх практичних завдань, продемонстрували свої вміння та навички здобуті на попередніх уроках. Відпочити на уроці учням допомогла фізкультхвилинка «З любов’ю до дітей», а в кінці уроку другокласники поділились своїми враженнями про урок.

22:56 12.03.2024

Тиждень математики. Подорожуємо!

День другий. Подорож машиною часу в далеке минуле - школу піфагорійців у Греції. Саме у школі Піфагора було закладено основи теорії чисел та принципи арифметики. Під час подорожі шестикласники відчули себе справжніми піфагорійцями та вчилися сприймати математику як мистецтво. 

20:30 12.03.2024

Тиждень математики. Стартуємо!

День перший. Головоломки з сірниками – це відмінний спосіб невимушеного розвитку кмітливості, уваги та конструкторських навичок! До того ж це прекрасна розвага! Учні 5-8, 10 класів переконалися, що математика може бути веселою та загадковою.

16:36 11.03.2024

Літературні читання «Вічне слово Великого Кобзаря»

9 березня 2024 року Україна відзначає 210 річницю від дня народження видатного поета, художника, громадського діяча, титана духу й пророка Тараса Григоровича Шевченка. Великий Кобзар – це вічний вогонь, що ніколи не згасне в серцях нашого народу. Ми, нащадки, будемо завжди берегти у своєму серці той вогник любові до Вітчизни, який запалив поет своїми безсмертними творами. Учні 5 класу з вчителькою української мови та літератури Наталією Правдюк долучилися до святкування 210 річниці з дня народження поета і в перший день Шевченківського тижня провели літературні читання «Вічне слово Великого Кобзаря».

12:47 09.03.2024

3D-тур музеями Тараса Шевченка

Учні 11 класу, під керівництвом класного керівника Світлани П'яскорської, вирушили в 3D-тури (сайт “Портал Шевченка”) місцями, пов'язаними з іменем Тараса Шевченка, скориставшись ефектом присутності в музеях. Відвідали НАЦІОНАЛЬНИЙ МУЗЕЙ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА (м.Київ), ЛІТЕРАТУРНО-МЕМОРІАЛЬНИЙ БУДИНОК-МУЗЕЙ Т.Г. ШЕВЧЕНКА (м.Київ), МЕМОРІАЛЬНИЙ МУЗЕЙ Т.Г. ШЕВЧЕНКА «ХАТА НА ПРІОРЦІ» (м. Київ), СКУЛЬПТУРНУ КОМПОЗИЦІЮ «Я ПАС ЯГНЯТА ЗА СЕЛОМ…» (Черкаська обл., Звенигородський р-н, в'їзд до с. Шевченкове), «БАТЬКІВЩИНУ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА» - СЕЛО ШЕВЧЕНКОВЕ (Черкаська обл., Звенигородський р-н, с. Шевченкове), «БАТЬКІВЩИНУ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА» - СЕЛО МОРИНЦІ (Черкаська обл., Звенигородський р-н, с. Моринці), ТИСЯЧОЛІТНІЙ ДУБ У БУДИЩАХ (Черкаська обл., Черкаський р-н, с. Будище), ШЕВЧЕНКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЗАПОВІДНИК (Черкаська обл., м.Канів),  МУЗЕЙ «КОБЗАРЯ» Т.Г. ШЕВЧЕНКА (м.Черкаси), МУЗЕЙ «ФЛІГЕЛЬ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА» (Київська обл., м. Яготин). Вивчаючи багатогранну українську спадщину, учні побачили місця, де народився і жив поет, де пройшли його дитячі роки, звідки брав наснагу і сили для своєї творчості, де навчався грамоти і на все життя зберіг у спогадах колишню садибу батьків. Тур був цікавим та захоплюючим і надихнув учнів створити портрет Шевченка з Qr-кодів.  

19:41 08.03.2024

Свято весни

От і настала весна! Пора краси, любові, ніжності, квітів... У нас війна! Горе, сльози, біль... Та навіть у цей важкий час наші тендітні, милі, красиві і водночас мужні жінки поряд з чоловіками сьогодні наближають перемогу! Є різні формати свят. Цікаво, креативно, романтично і заразом патріотично пройшло свято весни у нашому ліцеї, яке провели учні 9 класу з класним керівником Тетяною Підлубною. Ми бажаємо всім жінкам України щастя, віри, здоров'я, успіхів, а найперше - ПЕРЕМОГИ і МИРУ на нашій рідній землі!

13:00 08.03.2024

Від Кобзаря до дружнього Ше

Шевченко має багато імен – від Кобзаря до дружнього Ше. В одній людині змогли поєднатися поет, прозаїк, перекладач, публіцист, майстер офорта і графіки, живописець, ілюстратор, маляр, фотограф, мандрівник, винахідник, археолог, філософ, історик, актор, співак, режисер, драматург, театральний критик… Він постійно присутній у нашому повсякденні. Він домінує в нашому культурному просторі. До 210-річчя від дня народження Тараса Григоровича Шевченка класний керівник Світлана П'яскорська влаштувала дебати, на яких одинадцятикласники використовували пророчі фрази письменника, висловлювались про твори, які й досі мають такий потужний вплив: надихають і обпікають, хоча написані майже півтора століття тому, проводили паралелі з теперішнім часом. Творчість великого Кобзаря дуже різноманітна – настільки, що на ній можна навіть ворожити. Тож, у дружньому колі, затамувавши подих, учні чекали на свої пророкування з шевченківських рядків та відкривали в них нове звучання. Борімося - поборемо! Хай ці слова надихнуть кожного з нас для вчинків, які наблизять нашу перемогу.

17:51 07.03.2024

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора